Přeskočit na obsah

Finance v partnerství

Společný účet nebo oddělený? Kdo se kam bude stěhovat?
Co když má jeden partner vyšší příjmy než druhý?
Proč jsou peníze příčinou hádek? A co výpadek příjmu?

Finance v partnerském vztahu nemusí být zdrojem hádek a konfliktů, když se na nich včas a dobrovolně domluvíte.

Terapeutka Lucka

Terapie vám pomůže překonat životní výzvy a udržet si duševní zdraví

Partnerské vztahy s sebou přináší mnoho krásného, ale jsou vystavovány i různým zkouškám. Finance jsou jedním z krizových témat, které partneři řeší. Ze své klientské praxe mohu potvrdit, že jsou také jednou z nejčastějších příčin hádek a konfliktů.

Nebuďte jako většina párů, kteří řeší problémy teprve, až nastanou. Předcházejte konfliktům a zajistěte si pocit bezpečí. U financí to platí dvojnásob. Kniha je napsaná pro všechny páry, které mají rádi ve věcech jasno již mají negativní zkušenosti z předchozích vztahů a chtějí se připravit na problémy dopředu.

✅ Dozvíte se, co je příčinou hádek a konfliktů o penězích.

Podíváte se, jak vyřešit rozdílné příjmy.

Přečtete si tipy, jak na nechtěné výdaje a dlouhodobější investice.

Inspirujete se, jak vyřešit společné bydlení s ohledem na finance.

Zamyslíte se nad tím, jak ve vaší konkrétní situaci řešit hospodaření s penězi a jak se rozhodnout , jestli společný nebo rozdílný účet.

kteří nechtějí nic ponechat náhodě a chtějí se domluvit na otázkách peněz

Konečná cena bez DPH
Ebook je v online formátu PDF

Jako terapeut provázím převážně ženy a páry na jejich cestě životem od roku 2017. Ve své praxi kombinuji bohaté zkušenosti s více jak 100 klienty, znalostí a dovedností z pětiletého psychoterapeutického výcviku i pravidelného vzdělávání. Jako vášnivá čtenářka a začínající spisovatelka ráda předávám nové inspirace na sociálních sítích a ve vzdělávacích online kurzech. Klienta vnímám jako partnera, který se zná nejlépe, má předpoklady k řešení své situace a pozná tu správnou cestu, jakmile se před ním otevře. Společně pak vykročíme otevřenými dveřmi k novému životu. Na konci spolupráce má dostatečné zdroje a nástroje k tomu, aby tou cestou již mohl pokročovat sám.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.