Přeskočit na obsah

Jak se cítit jako královna

Každá jsme jedinečná a můžeme zářit.

Sebevědomí je základem každého úspěchu. Jedině s důvěrou v sama sebe můžeš změnit svůj svět a splnit si i ten nejdivočejší sen. Měj se ráda a celý vesmír tě bude milovat.

Samotná krása nám nezajistí životního partnera ani úspěch v životě. Přirozeně krásné ženy to mají snadnější, ale bez vnitřní krásy jsou stejně nahrané jako my ostatní.

L. Zichová

Chcete získat můj nový E-book a vydat se tak se mnou na dobrodružství za cestou sebevědomých a neobyčejných žen. Každá jsme jedinečná a můžeme zářit. Ráda Vás budu inspirovat a v případě zájmu i doprovázet.

Taky jsem dělala tu chybu, že jsem se porovnávala s ostatními. Našla jsem své sebevědomí až tehdy, když jsem pochopila svoji jedinečnost a naučila se milovat sama sebe, dávat se na první místo a nastavovat lidem hranice.

Sebevědomí je základem každého úspěchu. Jedině s důvěrou v sama sebe můžete změnit svůj svět a splnit si i ten nejdivočejší sen. Mějte se ráda a celý vesmír vás bude milovat.

Nedělejte stejné chyby jako já

♟️ Neměla jsem se dostatečně ráda a nelíbila se sama sobě
♟️ Porovnávala jsem se s ostatními
♟️ Nevěřila jsem si a podceňovala se
♟️ Nechala jsem druhé řídit můj život a překračovat mé hranice
♟️ Poslouchala jsem svého vnitřního kritika
♟️ Tak jsem se bála opuštění, že jsem přestávala být sama sebou
♟️ Bála jsem se přát si od života víc

E-book Jak se cítit jako královna

7 Tajných triků sebevědomých ženu

Konečná cena bez DPH

99,- Kč

Co se dozvíte?

„Sebeláska je především o tom mít ráda sama sebe a dávat sebe na první místo. Čtete dobře úplně na první místo i před dětmi partnerem. Vy nejprve musíte zajistit své potřeby, načerpat sílu a pak Vám zbude o mnoho víc elánu a prostoru pro ostatní.“

„Naučte se mít ráda sama sebe a cítit se dobře ve svém těle. Starejte se o sebe, hýčkejte se, oblékání a líčení vybírejte tak, abyste se v něm cítili hezky.“

„Samotná krása nám nezajistí životního partnera ani úspěch v životě. Přirozeně krásné ženy to mají snadnější, ale bez vnitřní krásy jsou stejně nahrané jako my ostatní.“

„Představte si, že taková Aladinova lampa existuje a plní ne tři, ale rovnou každé přání. Tou lampou je naše vlastní mysl. Na co myslíme, to posilujeme.“

TO A MNOHEM VÍCE,,,

Ženy, pamatujte si, že nejkrásnější na ženě je její úsměv. Takže vyhledávejte příležitosti k radosti.

O autorce

Jmenuji se Lucie Zichová a pracuji jako individuální, párový a rodinný terapeut. Sebevědomí, sebehodnota, sebeláska, partnerské a rodinné vztahy jsou má nejoblíbenější témata, protože výsledky jsou vidět prakticky okamžitě. Ovšem za podmínky, že jsou rozhodnutí na sobě pracovat a udělat pro to maximum. Moje zkušenosti s páry v rozvodu ukazuje, že prevence je to nejdůležitější.