Přeskočit na obsah
cesta k neomezeným možnostem

Praktická příručka pro životní rovnováhu

ZMĚNÍTE VAŠE PŘESVĚDČENÍ A OBJEVÍTE SVŮJ VÝJIMEČNÝ ŽIVOT

Krok za krokem se zbavíte chaosu ve své hlavě

Můžete se rozhodnout změnit svůj život, aniž byste ho nutně museli obrátit vzhůru nohama

Nevyhovuje vám nějaká situace, něco vám nefunguje nebo máte komplikované vztahy. Trápí vás to a chcete udělat změnu, ale cítíte se zaseknutí a nemůžete se pohnout z místa.

Stále dokola se vám opakují podobné situace, potkáváte stále ty samé typy lidí a pořád řešíte ty stejné problémy. Nechápete, proč se vám to děje, ani jak se tomu pro příště vyhnout.

Vedete sami se sebou vnitřní dialogy, kdy o sobě pochybujete, obviňujete se a kritizujete se. Neustále dokola se vám vtírají nepříjemné myšlenky a pocity, kterých se nedokážete zbavit.

Když řešíte nějakou náročnou situaci, podvědomě přesně víte, co máte udělat, ale něco vám zabrání a vy nevíte proč. Kamarádce byste poradili spoustu různých řešení, ale sami si s ní nevíte rady.

V různých situacích jednáte a reagujete určitým způsobem, ale vůbec nechápete proč. Ve vypjaté chvíli řeknete něco, co vás mrzí. Nebo se najednou pod návalem silných emocí chováte úplně jinak, než byste chtěli.

 Přemýšlíte, proč se k vám někdo z nepochopitelných důvodů nechová hezky, přestože mu k tomu ze svého pohledu nedáváte žádný důvod. I když se snažíte komunikovat, co vám síly stačí, odezvou je jen útok a kritika.

K prožívání výjimečného života si potřebujete osvojit

Postupně se je naučíte využívat v praxi.

V kurzu se naučíte,

jak změnit svůj život pomocí ovládnutí své podvědomé mysli

V první části kurzu se podíváte na svůj předchozí život od dětství až po současnost. Vyčistíte stará zranění a bloky z minulosti, aby vás přestaly ovládat, komplikovat vám život a bránit vaší snaze o změnu.

Pochopíte, jakým způsobem přemýšlíte, uvažujete a hodnotíte svět. Dozvíte se také, proč v různých situacích jednáte určitým způsobem a z jakého důvodu v krizových situacích reagujete úplně jinak, než byste chtěli.

V poslední fázi kurzu se s pomocí mentálního nácviku zbavíte starého způsobu myšlení a vymotáte se z bludného kruhu vtíravých myšlenek.

Celý proces pochopení a uzavření minulosti probíhá na úrovni mysli, emocí a paměti těla. Využijeme přitom všechny důležité poznatky z pozitivní psychologie, systemické psychoterapie a kvantové fyziky. Naučíte se vnímat život jako příležitost k růstu, ale i zdroj radosti, štěstí a harmonie.

Dříve jsem trpěla chronickým stresem a neustálými obavami, vytvářela jsem šílené scénáře a měla jsem velké vnitřní úzkosti a strachy, které se mi úspěšně dařilo před okolím skrývat.
Prošla jsem velkým osobním rozvojem a pětiletým psychoterapeutickým výcvikem, který mi změnil pohled na život. Získala jsem díky němu úžasné nástroje, jak pracovat s ostatními i sama se sebou. Během dalších několika let jsem nasbírala mnoho dalších technik a strategií, které pomohly nejen mně, ale především mým klientům. Ten nejefektivnější nástroj máte už na dosah ruky.

Nasměruji vás, ukážu vám cestu, upozorním na překážky a předám vám mapu, která vás provede po krajině vaší mysli. Vy sami v sobě máte zdroje a nástroje pro změnu. Jen zatím nevíte, odkud začít.

Podcast Trojtečka

Jak poznám, že je kurz pro mě?

Kurz je vhodný pro vás, pokud chcete v životě něco změnit, ale neustále narážíte na blokující přesvědčení a nevíte, jak si s nimi poradit.
Zejména se hodí pro muže a ženy, kteří již nějakou dobu pracují na svém osobním rozvoji, ale zasekli se na místě a nemohou se pohnout. Jejich přesvědčení je stahuje zpět a jim nedovolí posunout se dál.
Kurz vám pomůže, pokud jste opravdu rozhodnutí změnit svůj život krok za krokem, máte dostatečně silnou motivaci, odvahu, důvěru ve změnu a jste dostatečně vytrvalí.

Jakou formou kurz probíhá?

Kurz je interaktivní a probíhá na bázi e-learningu, kdy sami procházíte jednotlivé lekce podle vlastního tempa, můžete je přeskakovat a vracet se k nim.
V 10 lekcích se postupně dozvíte celý proces přepisu limitujících přesvědčení, názorně si ho ukážeme na konkrétních příkladech a pomocí praktických cvičení si ho vyzkoušíte v praxe. Součástí každé lekce jsou přehledy a pracovní listy v PDF formě k vytištění.

Jak mi může kurz pomoci?

Předám vám osvědčený nástroj, jak pomocí mentálního tréninku pochopit a změnit svá přesvědčení, které si nesete z dětství a škodí vám. Jakmile si vytvoříte nová prospěšná přesvědčení, začne se měnit i vaše životní situace. Zlepší se vaše vztahy a komunikace s druhými, budete se cítit psychicky lépe, práce vám začne dávat smysl nebo jí změníte, získáte odvahu plnit si své sny.
Pokud si s čímkoliv nebudete vědět rady, můžete se objednat na konzultaci. První je zdarma jako součástí kurzu, další máte možnost využít za sníženou cenu.

Jak můžu vědět, že to funguje?

S jistotou to můžete vědět teprve, až to vyzkoušíte. Nicméně mohu vám zaručit, že mentální trénink je osvědčená technika, která funguje a pracuje s ní mnoho dalších odborníků a úspěšných lidí. Základním předpokladem je používat jí pravidelně a v dostatečné míře.
První změny ucítíte již po několika dnech. Hlubší proměnu však očekávejte v horizontu několika týdnů až měsíců. Proto má kurz neomezenou platnost.