Přeskočit na obsah

Nakopávač Bohatství pro ženy

Objednávka Poukazu

Zakoupila jsem několik poukazů Nakopávače Bohatství, které rozešlu všem přihlášeným najednou v pondělí 15. 4. 2024, abychom ho následující den zahájili společně. Energie ostatních žen a síla vzájemného sdílení umocní vášj posun v oblasti Bohatství.

Společný START

Začínáme všechny společně 16. 4. 2024. První díl Nakopávače vám přijde do emailu od samotných tvůrců programů Myšlením k Bohatství, jakmile začne další kolo. Po dobu dalších 30 dnů dostanete do emailu další díly Nakopávače. Postupně se dozvíte všech 13 principů úspěchu Napoleona Hilla.

Podpora a sdílení

Kromě každodenních emailů získáváte mojí individuální podporu v messengeru na mém FB profilu. Zároveň se můžete přidat do FB skupiny, kde vás společně s kolegyněmi z WomenShift budeme motivovat k využití Nakopávače na maximum.

cena 285 Kč

Nakopávač Bohatství je cesta, kterou nemusíš projít jen jednou. S každým dalším opakováním postupuješ hlouběji do svého nitra a odstraňuješ své vnitřní bariéry. Když spojíme síly, výsledky budou neuvěřitelné. Jdeš do toho?

Sama jsem prošla Nakopávačem před pár měsíci. Od té doby jsem změnila svůj život a posunula jsem se o mnoho kroků blíž ke svým vizím. Odešla jsem z jistého zaměstnání a pustila se naplno do podnikání. Začala jsem s kamarádem natáčet Podcast Trojtečka a spolupracovat s ženami v týmu WhomenShift. Vždycky jsem toužila po svobodném podnikání, ale teprve Nakopávač mi dal odvahu vykročit na cestu. Jsem zvědavá, kam se zase posunu, ale především se těším na výsledky nás všech.

Nakopávač Bohatství je ucelený systém Napoleona Hilla, který do České republiky přivedl Petr Štěpánek. „Vyvinuli jsme Nakopávač bohatství, aby se každý člověk mohl naučit využívat vrozené a evoluční schopnosti své mysli pro získání bohatství ve všech aspektech života.

Myšlením k Bohatství

Petr Štěpánek, Vydavatel & Producent