Přeskočit na obsah

Online terapie

Online terapie je zejména vhodná pro lidi, kteří nemají dostupnou službu osobní konzultace na mém pracovišti z důvodu vzdálenosti, věku, zdravotního stavu. Rádi ji využijete i v případě, že dáváte přednost větší anonymitě.

Jak to funguje?

Rezervujete si termín v rezervačním kalendáři Bookio. Následně vám potvrdím rezervaci a zašlu fakturu k zaplacení. Na uhrazení objednávky máte 72 hodin. Teprve po připsání platby na náš účet je rezervace platná a závazná pro obě strany. O uhrazení objednávky vás budeme informováni emailem. Pokud nestihnete konzultaci uhradit do 72 hodin od rezervace, bude stornovaná. 

Online terapeutická konzultace probíhá prostřednictvím Google Meets. Nemusíte nic instalovat do počítače ani mobilního telefonu. Odkaz Vám zašleme společně s potvrzením přijaté platby.

Soukromí

Snažte se najít tiché a klidné místo, kde budete mít soukromí a v okolí nebudou žádné rušivé vlivy. Jedině tak se budete moci soustředit na konzultaci a otevřít se i hlubším tématům.

Platba předem

Nezapomeňte se ujistit, že konzultace byla uhrazena maximálně 72 hodin před rezervovaným termínem. Pokud neobdržíte email s potvrzením platby, kterou jste uhradili, kontaktujte mě a zkusíme situaci vyřešit.

Kdo vás bude provázet?

Jako terapeut provázím převážně ženy a páry na jejich cestě životem od roku 2017. Ve své praxi kombinuji bohaté zkušenosti s více jak 100 klienty, znalostí a dovedností z pětiletého psychoterapeutického výcviku i pravidelného vzdělávání. Jako vášnivá čtenářka a začínající spisovatelka ráda předávám nové inspirace na sociálních sítích a ve vzdělávacích online kurzech. Klienta vnímám jako partnera, který se zná nejlépe, má předpoklady k řešení své situace a pozná tu správnou cestu, jakmile se před ním otevře. Společně pak vykročíme otevřenými dveřmi k novému životu. Na konci spolupráce má dostatečné zdroje a nástroje k tomu, aby tou cestou již mohl pokročovat sám.