Přeskočit na obsah

Každý partnerský vztah občas prochází krizí a náročnými situacemi, které mohou ohrozit fungování vztahu. Čím dříve vyhledáte pomoc a podporu, tím větší máte šanci na změnu. Párová konzultace je vhodná nejen pro partnery v akutní partnerské krizi, ale také kdykoliv cítí potřebu posílit a podpořit svůj vztah.

Máte pocit, že svá váš partnerský vztah zasekl?
Chcete s partnerem zlepšit a okořenit váš vztah?
Snažíte se komunikovat a řešit problémy, ale nejde vám to?
Máte konflikty, které nedokážete překonat?
Máte partnerskou krizi a nevíte, jak ji vyřešit?
Chcete předcházet rozchodu nebo rozvodu?
Chcete svému vztahu dát ještě jednu šanci, než se rozejdete?
Jste ve fázi rozchodu nebo po rozvodu a chcete minimalizovat jeho dopady?

Blahopřeji, že chcete s partnerem zlepšit nebo zachránit váš vztah na párové terapii. Pomohu vám vyjasnit si svá očekávání, zlepšit komunikaci, naučit se vlídným způsobem vyjadřovat své pocity a potřeby. Najdeme společně cesty, jak prožívat láskyplný a harmonický partnerský vztah.

Partneři nejčastěji řeší témata komunikace a hádky, finance, výchova dětí, krize důvěry, odlišný přístup muže a ženy k rozdělení rolí, citové odcizení a krize způsobené novou situací nebo změnou obvyklých poměrů, a to zejména narození dítěte, stěhování, krize středního věku, ztráta či změna zaměstnání, úmrtí v rodině.

Pravidelná dávka inspirace a příběhy z vlastní praxe.

Seberozvoj nejen v oblasti partnerských vztahů formou E-booků a online kurzů.

cena

110 minut 2 000 Kč

Jako průvodce provázím převážně ženy a páry na jejich cestě životem od roku 2017. Ve své praxi kombinuji bohaté zkušenosti s více jak 100 klienty, znalostí a dovedností z pětiletého psychoterapeutického výcviku i pravidelného vzdělávání. Jako vášnivá čtenářka a začínající spisovatelka ráda předávám nové inspirace na sociálních sítích a ve vzdělávacích online kurzech. Klienta vnímám jako partnera, který se zná nejlépe, má předpoklady k řešení své situace a pozná tu správnou cestu, jakmile se před ním otevře. Společně pak vykročíme otevřenými dveřmi k novému životu. Na konci spolupráce má dostatečné zdroje a nástroje k tomu, aby tou cestou již mohl pokročovat sám.