Přeskočit na obsah
dovolte mi několik slov na začátek před zahájením samotného kurzu.

Jmenuji se Lucie Zichová, jsem průvodce, trenér myšlení, spisovatel, lektor online kurzů a průvodce žen na cestě za spokojeným životem ve všech oblastech. Nejvíce se zaměřuji na sebevědomí, sebelásku, sebehodnotu a partnerské vztahy, které považuji za koření života. Podporuji ženy, aby se naučili stát ve své síle a zároveň si dovolili jen tak být a nechat se hýčkat. Pomáhám ženám otevřít cestu k jejich snům. Rozšiřuji jim obzory, aby se odvážily uvěřit a jít za svými sny, aniž by se musely vzdát své rodiny nebo ztratily samy sebe.

Vítám Vás v Minikurzu Partnerské minimum, který vznikl v létě roku 2022 pro vzdělávací aplikaci Království Královen. Základní kurz jsem doplnila o příběhy z praxe, přidala několik bonusů a rozšířila ho do podoby, jak ho máte nyní před sebou. Věřím, že si ho užijete a najdete odpovědi, které hledáte. Kurz budu i nadále vyvíjet a doplňovat. S jeho obsahem a kvalitou poroste i jeho cena.

Během 5 lekcí se dozvíte základy stabilního partnerského vztahu a v praktických cvičeních si ujasníte, jak můžete zlepšit váš vztah nebo se připravit na příchod nového partnera. Dostáváte kouzelnou partnerskou mapu, která vás povede krok za krokem od vize až po láskyplný milující vztah. Na závěr vás čeká několik vzdělávacích BONUSŮ, kde získáte konkrétní tipy pro zlepšení partnerského života.

Každý den vám do emailu přijde jedna lekce a na závěr budete mít rozcestník se všemi lekcemi, abyste se k nim mohla průběžně vracet. Lekce procházejte postupně, protože na sebe navazují a k některým z nich budete potřebovat dokončenou předchozí lekci.

Postupně ještě přibyde kurz Koření vztahu, Komunikace bez obalu a Partnerský průvodce Ze tmy do světla, které budou navazovat na základní kurz Partnerské minimum. Již nyní můžete využít 3.měsíční program Aktivační vztahová terapie, která vás krok za krokem povede za zlepšením vašeho partnerského vztahu

Jestli vám k průběhu kurzu něco nebude jasné , kdykoliv mě můžete kontaktovat na emailu info@luciezichova.cz, ráda vám odpovím na dotazy.

Když zjistíte, že vám k dosažení harmonického vztahu brání hlubší bloky nebo traumata, můžeme se na vaší situaci podívat individuálně. Připravila jsem pro vás nabídku online, písemné nebo osobní terapie za sníženou cenu 850 Kč, která se vztahuje pouze na emailové objednávky. Použijte stejný email jako v objednávce kurzu Partnerské minimum s poznámkou, že uplatňujete slevu.

Kromě toho mám pro vás ještě jednu skvělou nabídku. Všichni účastníci tohoto kurzu mají 20% slevu na jakýkoliv můj online kurz nebo ebook. Do objednávky zadejte slevový kód LZ2018.


Sdílení pomáhá šířit inspiraci, motivovat a povzbuzovat, že v tom nejsme samy. Každý jednotlivý úspěšný příběh mi pomáhá vylepšovat obsah kurzu a ujasnit si, zda cesta vede tím správným směrem nebo je potřeba něco změnit či upřesnit. Dokonce i ty s méně šťastným koncem umožňují vidět partnerské vztahy ve větších souvislostech a podívat se za hranice možného i nemožného.

Pokud budete i vy chtít anonymně sdílet svůj příběh, moc ráda ho zveřejním jako inspiraci pro další úžasné ženy, které potřebují povzbuzení.

Chcete se podílet na jeho šíření? Máte kamarádku, která by kurz také uvítala? Neváhejte jí poslat odkaz na informační stránku.

Ke každé lekci máte k dispozici ke stažení audionahrávku s jednotlivými lekcemi a doplňujícím PDF k vytisknu.

PŘEJÍT K 1. LEKCI

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *