Přeskočit na obsah

Partnerské minimum

Dejte svému vztahu nový směr

Harmonický partnerský život je jedním z nejdůležitějších faktorů naší životní spokojenosti. Když se ve vztahu necítíme dobře, ovlivňuje to i naše zdraví, psychickou pohodu i pracovní nasazení. Partnerský vztah může představovat bezpečný přístav nebo naopak loď na rozbouřeném moři. Když vytváříme harmonické vztahy, snáze dokážeme čelit všem nástrahám světa.❤

Vytvořit, upevnit nebo obnovit?

Říkáte si, že jsou vztahy složité? Proč je někdo ve spokojeném partnerském vztahu a co vy můžete udělat proto, abyste takový také měla? Hledáte partnera a tentokrát to chcete udělat všechno dobře? Točíte se stále dokola ve stejných vztazích a nedaří se vám posunout? Chcete zlepšit svůj současný partnerský vztah? Chybí vám něco ve vašem vztahu a nevíte co? Chcete oživit partnerský stereotyp? Zasekli jste se na místě a chcete zjistit, co vašemu vztahu chybí?
ZVU VÁS DO KURZU, KTERÝ VÁM UKÁŽE, JAK TO ZMĚNIT.

V terapeutické praxi se setkávám se ženami, kterým se nedaří najít toho správného partnera, ale i s nešťastnými páry, kteří se milují nebo kdysi milovali a někde se na té cestě ztratily. Ženy procházející těžkým rozchodem pak ztrácí víru v sebe, muže i vztahy. Jiné se vrhají ze vztahu do vztahu v zoufalé snaze o nalezení lásky a točí se v začarovaném kruhu.

Denně se potkávám s páry v období rozchodu a po rozchodu, výjimečně vyhledají pomoc při závažné krizi, aby se pokusili zachránit svůj vztah. Díky tomu mám příležitost vidět mnohem dál než člověk, který ve vztahu žije tady a teď. Vidím, kam až můžou zajít partnerské neshody nebo když se do vztahu vplíží stereotyp. V mnoha případech cítím, že se dalo vztah zachránit, ale nebyla vůle, odvaha nebo energie něco změnit. Často dlouho odkládali řešení, až nebyla cesta zpět. V době, kdy se jeden z partnerů rozhodně pro odchod, je velmi těžké, ne-li nemožné, situaci zvrátit. Kdyby přišli včas nebo věděli, jak na vztahu pracovat, měli bychom s kolegy o mnoho méně práce.

Kurz vznikl na základě mého studia partnerských vztahů, pozorování a vyhodnocování desítek vztahů, které vyhledali mou terapeutickou pomoc. Porovnávala jsem krachující vztahy i ty šťastné a spokojené, v čem se odlišují a co dělají jinak. Došla jsem k závěru, že obě skupiny mají něco společného. Harmonické páry mají postavený vztah právě na tom, co je v jiných párech důvodem pro rozchod.

Minikurz vnikl proto, aby mohl co největšímu počtu žen ukázat směr a předat jim informace, na co se mají ve vztazích zaměřit a co nemají opominout. Zaměřuje se na prevenci a podporu při budování či udržení partnerských vztahů. Pomáhá předcházet zbytečným rozchodům a zároveň si i někdy přiznat, že některá partnerství nelze zachránit. Pokud mají partneři zcela odlišná očekávání, potřeby, cíle, hodnoty nebo životní styl, i při nejlepší vůli vztah nedokážou dlouhodobě udržet. Kurz vám dá odpovědi, navede vás na správnou cestu a přiměje vás začít o partnerských vztazích přemýšlet nejen srdcem, ale i rozumem.

Základní stavební kameny

Kurz je určen pro ženy, které chtějí vytvořit stabilní partnerský vztah a uvědomují si, že láska není jen chemický koktejl v mozku, ale vědomá volba a rozhodnutí o vztah pečovat. Je vhodný pro single i zadané ženy.

Kurz je vhodný pro vás, jestli řešíte jednu z těchto situací.

♟️ Nedaří se vám udržet stabilní vztah a chcete pochopit, co vám v tom brání.
♟️ Potřebujete si ujasnit, co od vašeho vztahu nebo partnerských vztahů obecně očekáváte.
♟️ Chcete si ověřit, jestli má váš vztah pevné základy.
♟️ Máte hezký vztah a chcete ho ještě posílit a prohloubit. 
♟️ Chcete probudit větší vášeň a radost ze vztahu.
♟️ Cítíte ve vztahu stereotyp a nevíte, jak dodat víc hravosti, kreativity a spontánnosti.
♟️ Chybí vám něco ve vztahu a nevíte, co nebo jak to změnit.
♟️ Procházíte s partnerem nějakými dramatickými životními změnami či výzvami a chcete vědět, co vám je pomůže překonat.
♟️ Chcete vztah chránit před partnerskou krizí.
♟️ Zajímá vás, podle čeho poznat, že nemá smysl v určitém vztahu zůstávat.

Kurz nedoporučuji ženám v závažné partnerské krizi, pro které je vhodnější individuální/párová terapie nebo připravovaný balíček Restart vztahu. Nenahrazuje terapii, která jde více do hloubky a dokáže odhalit i podvědomé vzorce. Nečekejte ani podrobný návod na harmonický vztah, ale spíše něco jako mapu, která vás k němu dovede.

Kurz je pro každou ženu, která se chce vzdělávat a inspirovat v oblasti partnerských vztahů.

Dozvíte se, jak položit základy pevného partnerského vztahu. Zjistíte, co vašemu vztahu chybí a co můžete zlepšit.

Zhodnotíte aktuální stav vašeho partnerského vztahu nebo svého vnitřního nastavení, které vám brání získání nebo udržení vztahu.

Smyslem je udělat si revizi současného partnerského vztahu nebo vztahů obecně, pochopit, co od vztahu očekáváte a jak byste toho mohli dosáhnout. Poznáte, jakou oblast partnerských vztahů potřebujete posílit. Najdete inspiraci, jak ochránit vztah před vyhořením a rozpadem. Dozvíte se, jak můžete s partnerem překonat životní výzvy a zátěžové události. Najdete klíč k oživení partnerského vztahu.

Pilíře vztahu


Naučíte se
4 základní pilíře pro harmonický, stabilní a láskyplný vztah. Uděláte si revizi vašeho současného vztahu nebo partnerských vztahů obecně.

Manifestace


Podíváte se trochu do budoucnosti, abyste si ujasnili, co od partnerského vztahu očekáváte. Nebudete přemýšlet, co vám chybí, ale jaký byste ho chtěla.

Plán změn


Vytvoříte si plán, co je potřeba udělat pro to, abyste zlepšila váš partnerský život. Změnu potřebujete udělat u sebe, aby se mohl změnit i váš partnerský vztah.

Akční kroky


Partnerský vztah se dříve či později rozpadne, pokud na něm nebudeme pracovat. Naučíte si dávat reálné cíle a postupovat krok za krokem.

.


Oživení vztahu


Dozvíte se, jak ve vztahu probudit hravost a nenechat ho nikdy uhasnout. Získáte pár tipů, jak být kreativní, hravá a vynalézavá

Online kurz Partnerské minimum

ZDARMA

♟️ 5 emailů do vaší schránky
♟️ 5x audio nahrávka
♟️ 5x PDF s jednotlivými lekcemi a praktickými cvičeními
♟️ BONUS tipy na knihy s partnerskou problematikou
♟️ BONUS Partnerské Desatero

Partnerský vztah je tak silný, jak jsou silní jeho členové. Ve zdravém vztahu je však každý z partnerů silný v něčem jiném a skládáním sil vytvoří pevný a stabilní pár. Oba partneři se tak mohou vzájemně podporovat a doplňovat, být si oporou v těžkých chvílích a vzájemně se motivovat k růstu.

Kdo vás bude provázet?

Jmenuji se Lucie Zichová a pracuji jako individuální, párový a rodinný terapeut. Sebevědomí, sebehodnota, sebeláska, partnerské a rodinné vztahy jsou má nejoblíbenější témata, protože výsledky jsou vidět prakticky okamžitě. Ovšem za podmínky, že jsou rozhodnutí na sobě pracovat a udělat pro to maximum. Moje zkušenosti s páry v rozvodu ukazuje, že prevence je to nejdůležitější.