Přeskočit na obsah

Podpora rodiny

V průběhů mých terapeutických služeb se prokázalo, že mnoho lidí zapomíná na prevenci v oblasti partnerských a rodinných vztahů. Ve facebookové skupině Klíč k harmonické rodině najedete zdarma inspiraci k utváření harmonických vztahů v rodině. Pokud vám budou informace dávat smysl nebo se někde v procesu učení zaseknete, můžete využít nabídku terapie nebo některý z mých vzdělávacích programů.

Každý má odlišné hodnoty, plány, sny, cíle, historii, představy o rodině, ale všichni máme jedno společné. Toužíme po šťastné a spokojené rodině. Když v sobě objevíte své osobní kouzlo a naučíte se zářit, promění se i vaše vztahy a celkově všechny oblasti života.

Zajímá vás, jak zlepšit vaše nejbližší vztahy a zároveň se cítit šťastní i naplnění a plnit si své sny? Chcete mít láskyplný partnerský vztah, šťastnou a spokojenou rodinu? Chcete mít vyrovnaný pracovní i rodinný život? A co takhle dostávat tipy, jak zlepšit a oživit vztahy v rodině? Můžete si vybrat z několika způsobů, jak se vzdělávat v oblasti partnerských a rodinných vztahů.

Online program, jak během tří měsíců zachránit partnerský vztah i bez počáteční snahy partnera. Program je kombinace terapie a sebevzdělávání a praktického nácviku. Projdeme společně několika fázemi, od posílení vašeho vztahu k sobě, až po zlepšení vašeho partnerského vztahu.

Jako terapeut provázím převážně ženy a páry na jejich cestě životem od roku 2017. Ve své praxi kombinuji bohaté zkušenosti s více jak 100 klienty, znalostí a dovedností z pětiletého psychoterapeutického výcviku i pravidelného vzdělávání. Jako vášnivá čtenářka a začínající spisovatelka ráda předávám nové inspirace na sociálních sítích a ve vzdělávacích online kurzech. Klienta vnímám jako partnera, který se zná nejlépe, má předpoklady k řešení své situace a pozná tu správnou cestu, jakmile se před ním otevře. Společně pak vykročíme otevřenými dveřmi k novému životu. Na konci spolupráce má dostatečné zdroje a nástroje k tomu, aby tou cestou již mohl pokročovat sám.