Přeskočit na obsah

VIP KLUB BARVY ŽIVOTA
ZAPIŠ SE NA ČEKACÍ LISTINU

KLUB FUNGUJE JAKO KOMBINACE VZDĚLÁVÁNÍ, TRÉNINKU, OSOBNÍHO ROZVOJE A SVÉPOMOCNÉ SKUPINY, VEDENÉ ZKUŠENÝM TERAPEUTEM.

🗯 Vždycky jsem si nejvíc přála spokojenou rodinu. Teď ji mám, ale nejsem šťastná.
🗯 Mám milující rodinu, dobrou práci, prakticky mi nic nechybí, ale cítím zvláštní prázdno.
🗯 Miluji svojí práci, o které jsem od dětství snila, ale vnitřně cítím, že mi něco chybí.
🗯 Konečně jsem se po letech rozvedla, ale stejně necítím úlevu a radost.
🗯 Navenek vypadáme jako ideální pár, ale já se cítím strašně nešťastná.
🗯 Získala jsem všechno, po čem jsem toužila, ale mám děsný strach, že o všechno přijdu.
🗯 Pořád se něčeho bojím, jsem stále ve stresu, často cítím úzkost a nevím, co s tím.
🗯 Ty vlny smutku jsou nesnesitelné, že někdy přemýšlím, proč tady vůbec jsem.
🗯 Raději se nepouštím do ničeho nového. Už nikdy nechci zažít to ponížení ze selhání.
🗯 Musím pořád něco dělat, abych nemusela prožívat všechny ty pocity.

Prakticky máš v životě všechno důležité, přesto to nestačí. Něco ti chybí a ty nemáš tušení co. Nedokážeš se naplno radovat ze svého života. Nechápeš, proč nedokážeš být šťastná. Tvoje emoce jsou jako na pochodu a ty nerozumíš tomu, co se s tebou děje. Před okolím působíš v pohodě, aby nevěděli, jak se trápíš. Bojíš se o tom s ostatním mluvit, protože tomu ani ty sama nerozumíš. Obviňuješ se a kritizuješ za to, že nedokážeš být spokojená. Stydíš se za to, že nevážíš toho, co máš. Když se jednou svěřila se svými pocity, vyslechla sis, že si nemáš na co stěžovat a co za to jiní dali. Od toho okamžiku ses uzavřela do sebe. Cítíš se osamělá a nepochopená.

🗯 Záměrem nejsou rychlé a dočasné změny ani neustálá a intenzivní práce na sobě, ale postupně krok po kroku budeme měnit tvé vnitřní prožívání, pozitivní postoj k životu i přístup k řešení problémů.

🗯 Nebudu ti říkat, co musíš a nesmíš dělat, aby ses cítila lépe. Nebudeme tlačit na výkon a výsledky práce na sobě. Nebudeš dělat okamžité změny ve svém životě, bez ohledu na následky, dokud si nebudeš jistá. Naopak budeme postupně směřovat k vyrovnanému životu ve všech důležitých oblastech, a to vztahy, zdraví, materiální zabezpečení a vztah k sobě. Uděláš si revizi a podíváš se do hloubky svého srdce, co si skutečně přeješ a co potřebuješ změnit. Získáš podporu, abys vydržela dělat akční kroky, které tě zároveň nezahltí.

🗯 Nebudeš se učit, že všechno je a vždycky bude růžové. Nebudu tě uklidňovat tím, že silou myšlenky a vizualizací se ti změní tvůj život a už nikdy nebudeš prožívat žádné trápení. Nebudu tě přesvědčovat ani podporovat v tom, že kostlivec ve skříni je jen doplněk nové módy. Naopak se naučíš rozlišovat mezi tím, co můžeš změnit aktivními kroky v realitě a kdy potřebuješ změnit svůj postoj a vnitřní prožívání.

🗯 Nebudu ti dávat obecné rady ani zaručené recepty na šťastný a spokojený život. Nebudu ti tvrdit, že existuje jediná cesta a řešení, které funguje pro všechny. Budeme spolu procházet různé techniky a ostaneš množství tipů a inspirací, ze kterých si sama vybereš, co tě osloví a budeš chtít vyzkoušet.

🗯 Velkou část budeme věnovat duševnímu zdraví, změně myšlení, komunikaci, zvládání stresu a nepříjemných emocí. Podíváme se na tvoje přesvědčení a vzorce, které ti brání prožívat život naplno a dělat potřebné změny. Budeme bořit mýty o duševním zdraví.

PŘIDEJ SE NA ČEKACÍ LISTINU

V průběhu roku 2024 budu otevírat Brány VIP KLUB Barvy života.
První měsíc budeš mít možnost získat inspiraci ZDARMA v uzavřené FB skupině a na závěr měsíce se můžeš rozhodnout pro placené členství.

OBSAH KLUBU

Facebooková skupina

Skupina je prostor pro vzdělávání, cvičení, inspiraci a podporu. Je určena pro účastníky zdarma měsíc na zkoušku i členy VIP Klub. Každé pondělí zahájíme motivačním okénkem, kde se dozvíš téma týdne a naladíš se na pozitivní vlnu. V průběhu měsíce budou k dispozici příspěvková vlákna pro sdílení a otázky. Občas s můžeš těšit na výzvu.

Informace do emailu

Emaily jsou určeny pouze pro řádné členky VIP Klubu. V prvním týdnu v měsíci obdržíš email s informacemi, co tě bude následující období čekat. V průběhu měsíce ti budu zasílat praktická cvičení a konkrétní strategie řešení nebo zajímavými odkazy s návaznými službami na dané téma. Na konci ti pošlu PDF, kde získáš shrnutí daného tématu.

Discord

Discord je místo, kde bude přehledně uložený veškerý obsah členské sekce VIP klubu, aby ses mohla kdykoliv vrátit k minulým tématům a měla přehledně všechny strategie a cvičení. Prostor je pouze informativní, neslouží ke sdílení a otázkám. Přístup máš po celou dobu tvého členství v klubu a další dva měsíce po ukončení členství.

Samostudium

Každý měsíc se budeme věnovat jednomu tématu. Je jen na tobě, kolik času budeš klubu věnovat. Klub je prostor, který můžeš využívat naplno k vlastnímu osobnímu rozvoji, můžeš se jen rozhlížet a čerpat inspiraci. Klidně můžeš nejprve pozorovat a časem se zapojit. Čím víc budeš aktivní, tím rychleji uvidíš výsledky. Každý má své tempo a řídí si ho podle svých potřeb.

Podpora pro VIP členky

Kromě sdílení ve skupině, předávání mých znalostí a dovedností, máš možnost využít terapii za sníženou cenu 850 Kč a slevu 20 % na e-booky a vzdělávací kurzy. Terapie je vhodná kdykoliv ucítíš, že individuální práce na sobě s podporou skupiny nestačí. Neváhej se objednat na terapii, pokud se cítíš v nějakém tématu zaseknutá nebo vnímáš nějaký hlubší problém.

Podpůrné skupiny

V průběhu roku budou ve FB skupině probíhat různé výzvy, kdy budeš mít možnost se sdružovat s ostatními buď online nebo osobně. Budeš mít také příležitost seznamovat se a osobně potkávat s ženami v tvé blízkosti.
Členky VIP klubu budou mít navíc možnost vytvářet tematické skupiny, kde budou moci sdílet v menších intimnějších skupinkách.

Jako terapeut provázím převážně ženy a páry na jejich cestě životem od roku 2017. Ve své praxi kombinuji bohaté zkušenosti s více jak 100 klienty, znalostí a dovedností z pětiletého psychoterapeutického výcviku i pravidelného vzdělávání. Jako vášnivá čtenářka a začínající spisovatelka ráda předávám nové inspirace na sociálních sítích a ve vzdělávacích online kurzech. Klienta vnímám jako partnera, který se zná nejlépe, má předpoklady k řešení své situace a pozná tu správnou cestu, jakmile se před ním otevře. Společně pak vykročíme otevřenými dveřmi k novému životu. Na konci spolupráce má dostatečné zdroje a nástroje k tomu, aby tou cestou již mohl pokročovat sám.