Přeskočit na obsah

Chcete novinky do emailu?

Klasický školský systém se zaměřuje na  informace, spíše než dovedností.  Naučili jsme se učit.  Nyní je na čase naučit se žít.  Škola nás nepřipravila na skutečný život, jak vycházet s lidmi, jak správně komunikovat, jak funguje finanční systém, jak spolupracovat a pracovat v týmu, jak dosahovat cílů, ani jak na sobě pracovat, zvyšovat svojí hodnotu a sebevědomí. Chcete zlepšit svůj život díky mým programům?

Podpořím vás oblasti partnerských vztahů a ukážu cestu, jak prožívat láskyplný vztah. Kromě partnerských témat se zabývám tématy komunikace, sebevědomí, sebeláska a vztah k sobě, protože jsou základem zdravých partnerských vztahů.

Pokud jste začínající podnikatelka, ráda vás budu provázet na cestě za vašimi sny. Podpořím vás při překonávání svých strachů, odstraňování blokujících přesvědčení, sladění profesního i osobního života, stanovování a dosahování svých cílů.

Chcete se začít vzdělávat a dostávat novinky o nových programech do emailu?

Získávejte pravidelnou dávku inspirace a buďte první, kdo se dozví o nových knihách, kurzech a službách.

Jako terapeut provázím převážně ženy a páry na jejich cestě životem od roku 2017. Ve své praxi kombinuji bohaté zkušenosti s více jak 100 klienty, znalostí a dovedností z pětiletého psychoterapeutického výcviku i pravidelného vzdělávání. Jako vášnivá čtenářka a začínající spisovatelka ráda předávám nové inspirace na sociálních sítích a ve vzdělávacích online kurzech. Klienta vnímám jako partnera, který se zná nejlépe, má předpoklady k řešení své situace a pozná tu správnou cestu, jakmile se před ním otevře. Společně pak vykročíme otevřenými dveřmi k novému životu. Na konci spolupráce má dostatečné zdroje a nástroje k tomu, aby tou cestou již mohl pokročovat sám.