Přeskočit na obsah

Partnerská posilovna

Touha. Vášeň. Intimita. Přitažlivost.  Okouzlení. Pokušení. Poznávání.  Tajemno. Překvapení. Očekávání. Radost. Smích. Hravost. Láska. 

Věnujte každý den svému partnerskému vztahu a očekávejte úžasné změny.

Terapeutka Lucka

Terapie vám pomůže překonat životní výzvy a udržet si duševní zdraví

Věřím, že to všechno chcete znovu zažít. Zase chcete cítit šimrání motýlků v břiše. Chcete se vznášet a radovat. Opět můžete probudit tu vášeň a lásku. Můžete poznat neznámé krajiny, do které vás partner zatím nepustil. Můžete hledat nové cesty, nové zážitky, nové pocity.

Na nějakou dobu zapomeňte na problémy a starosti i všechny ty maličkosti, které vás na partnerovi tolik vytáčí. Dejte na chvíli stranou všechny vaše potřeby a vlastní bolesti, které se za ty měsíce nebo roky nastřádaly. Zkuste se na něj znovu podívat zamilovanýma očima, jak vám kdysi připadal skvělý, báječný a úžasný.

Partnerská posilovna vám pomůže znovu rozdmýchat uhlíky vášně. Poznáte partnera do ještě větší hloubky, než kdykoliv předtím. Oživíte staré vzpomínky a pohřbené city. Probudíte svojí kreativitu, hravost a vášeň, podpoříte vaší lásku, citové pouto, komunikaci i důvěru. Zaměříte se na pozitivní a zábavné stránky vašeho vztahu.

Naučíte se experimentovat a zkoušet různé techniky a hry, které můžete střídat a opakovat podle potřeby a zájmu. Můžete hraní věnovat tolik času, kolik budete chtít, v době, kterou si zvolíte, a v intenzitě, která vám bude příjemná. Můžete přeskakovat nebo jít postupně přesně tak, jak vám to bude vyhovovat.

Vnímejte E-book jako takovou kuchařku, kde si vybíráte recepty podle chuti. Základ receptu můžete vždycky ochutit podle libosti.

Slibuji, že když se překonáte, na měsíc odložíte bolesti i nepříjemné emoce stranou a vyzkoušíte kreativní techniky, hry a cvičení, váš vztah se posune na úplně jinou úroveň. Možná vás stále budou vytáčet ty zvyky a odlišnosti, ale budete mít nový pohled na partnera, díky kterému je začnete respektovat nebo dokonce milovat.

Partnerská posilovna vám pomůže dívat se na váš vztah pozitivníma očima a dostane do rovnováhy povinnosti a zábavu.
Poznáte nové stránky nejen vašeho vztahu, ale i partnera.
Uvědomíte si, že každodenní partnerský život nemusí být nudný a fádní.
Váš partnerský vztah dostane nový vítr do plachet.
Do vztahu přinesete větší pohodu, klid a domácí harmonii.
Partner nebude mít potřebu hledat nové dobrodružství, protože ho s vámi bude zažívat každý den.


Manželé Š. si měli po 15 letech vyjet na tajný romantický víkend bez dětí. Byl to první test, jestli si ještě dokážou užít jeden druhého a budou mít společná témata. I když nakonec víkend nebyl tajný, předčil všechna jejich očekávání a hned se domluvili na dalším. Nyní víkendy zařazjí do svých pravidelných manželských rituálů.

Partneři M. a K. se často dohadovali o tom, kdo je více vytížený. I když udělali spoustu změn a trávili spolu více času, měli pocit, že by jim měl partner více pomáhat. Cítili se nedostatečně pochopení, zahlcení a osamělí. Když si na týden vyměnili své role v domácnosti, pochopili, co obnáší a začali si sebe víc vážit a vycházet si vstříc.

Manželé H. se neustále hádali a nedokázali jeden druhého ocenit. Když manželka začala říkat děkuji ti a vážím si tě, i manžel změnil svůj přístup. Najednou začal dělat věci, které dříve absolutně nebyly možné. Bohužel stále stojí na pokraji konce, protože krize už je tak hluboká, že ani kreativní techniky nejsou všemocné. Ale uvidíme, třeba….

pro zlepšení, posílení a oživení partnerského vztahu

Konečná cena bez DPH
Ebook je v online formátu PDF

Jako terapeut provázím převážně ženy a páry na jejich cestě životem od roku 2017. Ve své praxi kombinuji bohaté zkušenosti s více jak 100 klienty, znalostí a dovedností z pětiletého psychoterapeutického výcviku i pravidelného vzdělávání. Jako vášnivá čtenářka a začínající spisovatelka ráda předávám nové inspirace na sociálních sítích a ve vzdělávacích online kurzech. Klienta vnímám jako partnera, který se zná nejlépe, má předpoklady k řešení své situace a pozná tu správnou cestu, jakmile se před ním otevře. Společně pak vykročíme otevřenými dveřmi k novému životu. Na konci spolupráce má dostatečné zdroje a nástroje k tomu, aby tou cestou již mohl pokročovat sám.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.