Přeskočit na obsah

Chcete novinky do emailu?

Spokojenost v oblastech zdraví, vztahy, práce i finance je přímo závislá na míře sebelásky. V ebooku pro ženy se dozvíte, co vám brání mít se dostatečně rády a jak se to promítne do vašeho života. Získáte tipy a konkrétní kroky, jak zlepšit vztah samy k sobě. Kniha je plná rad a praktických cvičení.

31 TECHNIK, CVIČENÍ A HER pro zlepšení, posílení a oživení partnerského vztahu. Ebook vám pomůže hravou formou vrátit lásku a vášeň do vašeho vztahu. Naučíte se na něj dívat pozitivníma očima a dostane do rovnováhy povinnosti a zábavu. Do vztahu přinesete větší pohodu, klid a domácí harmonii.

Poučte se z chyb jiných partnerských párů a přečtěte si návod, jak čelit nástrahám ve vztahu ohledně peněz a jak se s partnerem domluvit na nejpalčivějších otázkách v oblasti financí. Kniha je napsaná pro páry, které nechtějí nic nechat náhodě a chtějí se připravit na problémy dopředu.

Jako terapeut provázím převážně ženy a páry na jejich cestě životem od roku 2017. Ve své praxi kombinuji bohaté zkušenosti s více jak 100 klienty, znalostí a dovedností z pětiletého psychoterapeutického výcviku i pravidelného vzdělávání. Jako vášnivá čtenářka a začínající spisovatelka ráda předávám nové inspirace na sociálních sítích a ve vzdělávacích online kurzech. Klienta vnímám jako partnera, který se zná nejlépe, má předpoklady k řešení své situace a pozná tu správnou cestu, jakmile se před ním otevře. Společně pak vykročíme otevřenými dveřmi k novému životu. Na konci spolupráce má dostatečné zdroje a nástroje k tomu, aby tou cestou již mohl pokročovat sám.