RESTART PARTNERSKÉHO VZTAHU

Máte pocit, že tentokrát už vztahovou krizi nemůžete zvládnout? Ukážu vám cestu, jak zlepšit a zachránit váš vztah během 6 měsíců. Dokonce i v případě, že váš partner ještě není úplně připravený na změnu. Dejte vašemu vztahu ještě šanci.

TO JE KONEC. MŮJ PARTNERSKÝ VZTAH JE V TROSKÁCH.

Možná je to i váš scénář, který vás provází po celý den a nemůžete ho jen tak vyhnat z hlavy.

Večer před spaním uléháte s myšlenkou na rozchod. V noci se budíte hrůzou, že jste zůstala sama a opuštěná. Stále dokola se vám v mysli přehrává, co bylo, je a bude. Nepamatujete, kdy naposledy jste se cítila šťastná.

Chcete, aby vaše děti vyrůstaly v úplné a spokojené rodině. Nechcete zůstávat jen kvůli dětem, ale nedokážete si představit žít ve vztahu bez lásky.

Partner s vámi není ochoten nebo připraven situaci řešit nebo jít na párovou terapii. Vy už neznáte žádnou jinou cestu, kterou byste mohla vyzkoušet, abyste zachránila váš partnerský vztah. Rozejít se nechcete, ale trpět ve vztahu taky ne.

Společně to můžeme změnit

Nemusíte na to být sama. Rozhodněte se vydat se mnou na šestiměsíční cestu za záchranou vašeho vztahu a změňte svojí zdánlivě beznadějnou situaci.

Jak spolupráce probíhá?

Spolupráce je kombinací terapie, vzdělávání a praktického nácviku.

Terapie je prostor podívat se na vztah z různých úhlů pohledů a hledat nové cesty. 

Ujasníte si představu, co od partnera očekáváte a jak by měl vztah vypadat.

Uděláte si revizi vašeho partnerského vztahu, abyste věděli, na jakých základech můžete vztah stavět a kde přesně potřebujete udělat změny.

Pochopíte svoje vlastní reakce, bloky a podvědomé vzorce, které vám brání prožívat láskyplný a harmonický vztah. 

Společně si rozebereme náročné situace ve vašem partnerském životě, abyste se na ně dokázala podívat i partnerovýma očima.

Vysvětlíme si rozdíly mezi fungováním mužů a žen, abyste mohla lépe pochopit reakce a způsob uvažování svého partnera.

Naučíte se komunikovat o svých potřebách, pocitech a představách tak, aby jim partner rozuměl a necítil se jimi ohrožený. Zamyslíte se nad tím, jak ve vaší konkrétní situaci řešit hospodaření s penězi a jak se rozhodnout , jestli společný nebo rozdílný účet.

Mezi jednotlivými konzultacemi budete mít prostor pozorovat všechna svá uvědomění z terapie a prakticky nacvičovat.

Na konci spolupráce se rozhodnete, jestli ještě máte dávat vašemu partnerskému vztahu šanci nebo si přiznat, že jste už udělali maximum pro jeho záchranu.

Obnovte partnerský vztah za 6 měsíců

Každý měsíc se potkáme na online terapii, kde si stanovíme cíle na další období. Na základě závěrů z konzultace pro vás vytvořím individuální měsíční plán na míru a pracovní listy, které vás na cestě podpoří. Týdně vám zašlu motivační video pro inspiraci. V průběhu celé spolupráce spolu budeme v denním online kontaktu, kdykoliv budete potřebovat s něčím poradit.

První měsíc

Uděláte si revizi vašeho partnerského vztahu, co aktuálně funguje a co by se naopak mělo změnit. Ujasníte si svojí představu, jak by měl vztah vypadat. Vysvětlíme si celý koncept a stanovíme hlavní cíle naší spolupráce.

Druhý měsíc

Zaměříte se na zvýšení vašeho sebevědomí, vlastní hodnoty, sebelásky, posílení ženskosti, touhy, vášně a radosti ze života. Když zase začnete zářit, stanete se magnetem pro vašeho partnera.

Třetí měsíc

Soustředíme se na to, jak zůstat sama sebou a přitom se stát partnerkou, se kterou váš muž bude chtít strávit zbytek života. Rozhodnete se, co potřebujete u sebe změnit, aby mohl vztah lépe fungovat.

Čtvrtý měsíc

Změníte pozornost od problémů ve vztahu na obnovení a prohloubení vašeho citové pouto. Soustředíte se na poznání vašeho partnera, pochopení jeho potřeb, posílení sympatií, lásky, úcty, respektu a obdivu.

Pátý měsíc

Budeme se věnovat čtyřem základním pilířům šťastného a harmonického partnerského vztahu. Naučíte se s partnerem lépe komunikovat o svých potřebách, pocitech a přáních. Osvojíte si nové strategie zvládání konfliktů.

Šestý měsíc

Vyzkoušíte si techniky, jak jak posílit vzájemný vztah a současně do něj vnést více lásky, vášně, radosti a hravosti. Zhodnotíme změny ve vašem partnerském vztahu a nastavíme si cíle po ukončení spolupráce.

Co byste ještě měla vědět, než se rozhodnete?

Potřebujete se rozhodnout udělat pro změnu maximum a mít sílu vydržet, ať už se partner snaží nebo ne. Pokud je pro vás partner vhodný, dříve či později se do procesu změny zapojí.

Možná se změny nedostaví tak brzy, jak jste očekávala. Vydržte. S mojí individuální podporou to zvládnete.

Ujasněte si, zda jste ochotná zaměřit se intenzivně na zlepšení vašeho vztahu po dobu 6 měsíců měsíců a teprve potom se rozhodnout, jestli váš vztah má cenu nebo je lepší zvážit rozchod.

Někteří muži nejsou vhodní pro jakýkoliv hluboký partnerský vztah a bývá s nimi obtížné nejen vyjít, ale se také rozejít. Pokud máte pochybnosti, jestli váš partner nepatří mezi ně, můžeme se na vaší situaci podívat během informační schůzky zdarma.

RESTART VZTAHU

Cena je konečná, bez DPH a zahrnuje

6x online terapie, potkáme se 1x měsíčně

6x individuální měsíční plán

6x pracovní listy

Denní podpora na messengeru nebo whatsappu

BONUS Partnerská posilovna v hodnotě 99 Kč

Pár slov o mě

Jako terapeut provázím převážně ženy a páry na jejich cestě životem od roku 2017. Ve své praxi kombinuji bohaté zkušenosti s více jak 100 klienty, znalostí a dovedností z pětiletého psychoterapeutického výcviku i pravidelného vzdělávání. Ráda předávám nové inspirace na sociálních sítích a ve vzdělávacích online kurzech. Klienta vnímám jako partnera, který se zná nejlépe, má předpoklady k řešení své situace a pozná tu správnou cestu, jakmile se před ním otevře. Společně pak vykročíme otevřenými dveřmi k novému životu. Na konci spolupráce má dostatečné zdroje a nástroje k tomu, aby tou cestou již mohl pokročovat sám.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.