Praktická příručka pro životní rovnováhu

Změníte vaše stará přesvědčení a objevíte svůj výjimečný život

Přejete si myslet pozitivně a prožívat štěstí bez ohledu na to, co se právě ve svém životě odehrává? Připravila jsem pro vás online příručku, ve které vám pomohu odstranit překážky ve vaší mysli a získat nový pohled na život.

Krok za krokem se zbavíte chaosu ve své hlavě

Můžete se rozhodnout změnit svůj život, aniž byste ho nutně museli obrátit vzhůru nohama

10 praktických lekcí

Skutečné příběhy z praxe

Osvědčené strategie a návody

Pracovní sešity a cvičení

Možnost individuální terapie

Pravidelná aktualizace kurzu

❧ Tajemství šťastného života se skrývá ve vaší mysli ☙

Rádi byste odhalili, v čem spočívá kouzlo pozitivního myšlení a vědomého přístupu k životu? Chcete se přesvědčit, že ve sami můžete změnit svůj život, když přestanete poslouchat všechna ta neprospěšná přesvědčení z minulosti?

Existují dva druhy lidí. Jedni se nechají vláčet životem, protože přestali věřit v možnost změny. Druzí ho vzali pevně do svých rukou a rozhodli se vědomě tvořit svůj svět podle svých představ.

S pomocí online příručky Mocná síla podvědomí můžete i vy vykročit naproti svému vysněnému životu.

Jak poznáte, že jste uvízli v pasti podvědomých přesvědčení?

Nevyhovuje vám nějaká situace, něco vám nefunguje nebo máte komplikované vztahy. Trápí vás to a chcete udělat změnu, ale cítíte se zaseknutí a nemůžete se pohnout z místa.

Stále dokola se vám opakují podobné situace, potkáváte stále ty samé typy lidí a pořád řešíte ty stejné problémy. Nechápete, proč se vám to děje, ani jak se tomu pro příště vyhnout.

Vedete sami se sebou vnitřní dialogy, kdy o sobě pochybujete, obviňujete se a kritizujete se. Neustále dokola se vám vtírají nepříjemné myšlenky a pocity, kterých se nedokážete zbavit.

Když řešíte nějakou náročnou situaci, podvědomě přesně víte, co máte udělat, ale něco vám zabrání a vy nevíte proč. Kamarádce byste poradili spoustu různých řešení, ale sami si s ní nevíte rady.

V různých situacích jednáte a reagujete určitým způsobem, ale vůbec nechápete proč. Ve vypjaté chvíli řeknete něco, co vás mrzí. Nebo se najednou pod návalem silných emocí chováte úplně jinak, než byste chtěli.

Přemýšlíte, proč se k vám někdo z nepochopitelných důvodů nechová hezky, přestože mu k tomu ze svého pohledu nedáváte žádný důvod. I když se snažíte komunikovat, co vám síly stačí, odezvou je jen útok a kritika.

❧ Znáte to taky? ☙

Již nějakou dobu pracujete na svém osobním rozvoji. Vyzkoušeli jste různé techniky, strategie a kurzy, jak si udržet pozitivní přístup k životu a najít životní rovnováhu. I když máte přesný návod, stejně pořád nevíte, jak ho uplatnit v reálném životě. Všechno vám funguje jen po nějakou dobu a pak se zase vrátíte do starých kolejí. Věnovali jste tomu už takovou spoustu času, takže hledáte další cesty, jak to změnit.

Jenže dokud hledáte pomoc zvenčí, narážíte na skleněný strop, který vám nejde prorazit. Aby strategie dlouhodobě fungovaly, potřebujete se podívat dovnitř sebe a hledat odpovědi ve svém nitru. Potřebujete pouze nasměrovat a dál už vám to půjde bez pomoci.

Proto pro vás mám návod, jak pracovat sami se sebou. Po absolvování kurzu budete vědět, jak změnit vnitřní nastavení, aby se projevilo ve vnějším světě. Objevíte svého vlastního vnitřního průvodce a budete ho moci využívat ve všech oblastech svého života.

V kurzu se naučíte,

Než se rozhodnete vstoupit, možná by vás zajímalo, že…

Dříve jsem trpěla chronickým stresem a neustálými obavami, vytvářela jsem šílené scénáře a měla jsem velké vnitřní úzkosti a strachy, které se mi úspěšně dařilo před okolím skrývat.
Prošla jsem velkým osobním rozvojem a pětiletým psychoterapeutickým výcvikem, který mi změnil pohled na život. Získala jsem díky němu úžasné nástroje, jak pracovat s ostatními i sama se sebou. Během dalších několika let jsem nasbírala mnoho dalších technik a strategií, které pomohly nejen mně, ale především mým klientům. Ten nejefektivnější nástroj máte už na dosah ruky.

Nejčastější otázky

Na co byste se možná rádi zeptali

Pokud nenajdete odpověď na svojí otázku, domluvte si 30 minutový rozhovor zdarma.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.